Tatralandia

Aktivity v okolí

Tropická zábava

V záhrade Holiday Village nájdete najväčší aquapark na Slovensku Tatralandiu, kde vás čaká množstvo bazénov, tobogánov, šmýkačiek a ďalších atrakcií, ale aj wellness centrum a keltský saunový svet. Nevynechajte ani Tropický raj, v ktorom vám bude poriadne horúco.

Viac informácií o aquaparku Tatralandia.

Zalietajte si v Superfly

Netúžili ste niekedy lietať? Navštívte Superfly a vyskúšajte simulátor voľného pádu. Zistite, aké je to lietať a vznášať sa v bezpečí letovej komory a pod neustálym dohľadom inštruktorov.

Viac o Superfly.

Zašportujte si

Ak radi trávite dovolenku aktívnym oddychom a športom, u nás nájdete rôzne športoviská pre tenis, stolný tenis, volejbal či minigolf. Neďaleko nájdete aj modernú multifunkčnú halu Liptov arénu, ktorá je ideálnym miestom pre rôzne športy a kultúrne aktivity. 

Viac o Liptov aréne.

5D kino

Nevynechajte naše 5D kino, ktoré spája unikátny zážitok z 3D obrazu, pohybujúce sa sedačky, špeciálne efekty a vietor vo vlasoch. Len sotva rozlíšite fikciu od reality!

Pozrite si program nášho 5D kina.

Navštívte zvieratká v MiniZOO

Zažite na chvíľu život na ranči. Kozičky, lamy, prasiatka, kačice, husi, barančekov, králikov, somárika, bažanta, ale aj strážneho psíka môžete u nás nielen vidieť, ale aj dotknúť sa ich a tí odvážnejší ich môžu dokonca aj nakŕmiť

Niečo pre cyklistov

Vysadnite na bike a spoznávajte krásy okolitej prírody. Vyskúšajte aj cyklistické trasy areálu Rocky Mountain bike world v stredisku Jasná. Tento moderný bike park ponúka trate rôznych obtiažností pre tréning profesionálnych jazdcov aj pohodové jazdy prírodou. 

Objavte krásy prírody

Vyberte sa na príjemnú prechádzku okolo Vrbického plesa alebo k Symbolickému cintorínu pre obete Nízkych Tatier. Cestou si môžete oddýchnuť na vyhliadkovej veži a vychutnať si nádherný výhľad. V Jasnej vás čaká množstvo trás, na ktorých môžete odhaľovať tajomstvá prírody. 

Výlet lanovkou

Nádherný výhľad si môžete užiť aj na slnečnej terase Rotundy na vrchole Chopku, kam vás pohodlne vyvezie lanovka. Cestou sa zastavte na občerstvenie vo Funibare. Čaká vás príjemné posedenie s krásnym výhľadom a pre deti sú pripravené rôzne atrakcie a preliezky.

Nezabudnuteľná jazda

Na cestu z Chopku využite Mountain káry. Zažijete neopakovateľnú jazdu s nádherným výhľadom na región Liptov. Mountain káry sú jednoduché na ovládanie, preto si jazdu užijú dospelý aj deti. 

Tréning popri túre

Vyskúšajte Nordic walking a spojte objavovanie tatranských krás so športom. Ide o bežnú chôdzu so špeciálnymi paličkami, pri ktorej aktívne zapájate aj horné svalové partie a vaše telo sa naučí účinnejšie využívať kyslík. 

Člnkovanie v Jasnej

Užite si nádherný výhľad na Chopok z pokojnej hladiny jazierka v Jasnej. Člnkovanie sa stane nezabudnuteľným zážitkom.

Viac informácií o člnkovaní v Jasnej.

Ešte viac zábavy

Poriadne sa vybláznite na bungee trampolíne a vyskočte až k oblakom. Vyskúšajte aj bobovú dráhu a lanový park Tarzania, v ktorom sa zabavia deti aj dospelý. Zdolajte prekážky, ktoré sa ukrývajú v korunách stromov.

Najkrajšie leto zažijete u nás.

Rezervujte si svoj pobyt emailom na reservation@tatralandia.sk, telefonicky na +421 44 290 13 23 alebo online prostredníctvom rezervačného formulára.

Zistiť dostupnosť a aktuálne ceny ubytovania

Načítavam...