Tatralandia

Aktivity v okolí

The Hurricane – Winter Edition

Zaži hurikán na vlastnej koži!

31. 1. dorazí do Happy Endu hudobná smršť z Francúzska. Zažite jedinečnú live show Paris House Addict. Profesionálne filmárske efekty, vietor, blesky, hromy a sneženie vyvrcholia radosťou, vzrušením a pôžitkom.

Viac info o The Hurricane – Winter Edition

Tropická zábava

V záhrade Holiday Village nájdete najväčší aquapark na Slovensku Tatralandiu, kde vás čaká množstvo bazénov, tobogánov, šmýkačiek a ďalších atrakcií, ale aj wellness centrum a keltský saunový svet. Nevynechajte ani Tropický raj, v ktorom vám bude poriadne horúco.

Viac informácií o aquaparku Tatralandia.

Zalietajte si v Hurricane Factory

Netúžili ste niekedy lietať? Navštívte Hurricane Factory a vyskúšajte simulátor voľného pádu. Zistite, aké je to lietať a vznášať sa v bezpečí letovej komory a pod neustálym dohľadom inštruktorov.

Viac o Hurricane Factory.

Zašportujte si

Ak radi trávite dovolenku aktívnym oddychom a športom, u nás nájdete rôzne športoviská pre tenis, stolný tenis, volejbal či minigolf. Neďaleko nájdete aj modernú multifunkčnú halu Liptov arénu, ktorá je ideálnym miestom pre rôzne športy a kultúrne aktivity. 

Viac o Liptov aréne.

Navštívte Maxiland

Pokojne si užívajte lyžovačku v Jasnej o vaše deti sa postaráme v Maxilande – najväčšom zimnom areáli na Slovensku. Tri pohodlné pásové prepravníky, zábavný animačný programom a snežný muž YETTI - Maxiland poteší každého detského návštevníka.

Viac o Maxilande

Tatranská večera zážitkov

Doprajte si netradičný kulinársky zážitok spojený s nočnou jazdou na ratraku. Počas Tatranskej večery zážitkov špeciality reštaurácie Von Roll ulahodia vašim chuťovým pohárikom a jazda ratrakom dodá celému večeru neopakovateľné čaro. 

Viac o Tatranskej večeri zážitkov

Full Moon

Vyvezte sa lanovkou na vrchol Chopku a zažite neopakovateľnú večeru počas splnu mesiaca v panoramatickej reštaurácii Rotunda. Po večeri vám odhalíme tajomstvá ukryté vo hviezdach.

Viac o Full Moon

Freeride

Všetci milovníci freeride si v stredisku Jasná prídu na svoje. Čaká vás mnoho freeridových zón a nevynechajte ani snow park, kde sú pre vás pripravené rôzne prekážky.

Viac o freeride

Putovanie zasneženou krajinou

Strávte deň v tichej zasneženej rozprávkovej krajine. Zima má svoje magické čaro a nejeden turista ocení krásy Demänovskej doliny pokrytej snehovou prikrývkou.

Viac o zimnej turistike

Rezervujte si svoj pobyt emailom na reservation@tatralandia.sk, telefonicky na +421 44 290 13 23 alebo online prostredníctvom rezervačného formulára.

Zistiť dostupnosť a aktuálne ceny ubytovania

Načítavam...