Tatralandia

Firemné podujatia

Unikátne podujatia s fantáziou

Ponúknite svojím obchodným partnerom výnimočnosť! Čokoľvek sa rozhodnete pre nich prichystať u nás, verte, že ich zaujmete. To je tá správna príležitosť pre udrživanie dlhodobých vzťahov s klientmi aj dodávateľmi, ale aj pre uzatváranie veľkých kontraktov.
Alebo odmeňte tých najlepších z radov vašich zamestnancov. Hravé prostredie im ponúkne priestor pre nové nápady a motiváciu pre prácu vo vašej spoločnosti. Na skvelý teambuilding budú s kolegami spomínať so slovami chvály.

Či už sa rozhodnete dláždiť cestu k vášmu úspechu oslňujúcou prezentáciou, pozvať na kongres najlepších odborníkov, usporiadať pre svoj personál náročné školenie alebo nezabudnuteľný teambuilding, vyzdvihnete športového a tímového ducha počas športových či firemných dní, alebo využijete čas naplno počas sústredenia či obchodného rokovania, sme pripravení vám ponúknuť all inclusive služby. Na profesionálnej úrovni a s dôrazom na detail sa postaráme o vaše ubytovanie, stravovanie, prenájom priestorov, technického vybavenia, výzdobu a bohatý doplnkový program v súlade s vašimi požiadavkami. Buďte nároční, zapojte naplno fantáziu a nebojte sa vysloviť vaše predstavy nahlas!

Obchodné oddelenie:
Tel.: +421 911 054 392
event@tmr.sk


Referencie

V júni sa u nás konal Šachový festival a jeho účastníci nám poslali takýto odkaz:

"Vážení přátelé,

jménem svým i týmu ŠK Světlá Vám velice děkuji za skvělou šachovou akci. Myslím si, že areál Tatralandie je ideální pro obdobná setkání.

Rádi jsme se také zúčastnili semináře trenérů. Šachové semináře mají pro trenéry a pracovníky s mládeží velký přínos. Organizace extraligy byla vynikající a lidé byli perfektní. Všem se nám u Vás moc líbilo a rádi se k Vám vrátíme na další pěknou akci.

S pozdravem

Zdeněk Fiala"

Ďakujeme, vaša pozitívna reakcia nás teší!