Tatralandia

Firemné podujatia

Unikátne podujatia s fantáziou

Ponúknite svojím obchodným partnerom výnimočnosť! Čokoľvek sa rozhodnete pre nich prichystať u nás, verte, že ich zaujmete. To je tá správna príležitosť pre udrživanie dlhodobých vzťahov s klientmi aj dodávateľmi, ale aj pre uzatváranie veľkých kontraktov.
Alebo odmeňte tých najlepších z radov vašich zamestnancov. Hravé prostredie im ponúkne priestor pre nové nápady a motiváciu pre prácu vo vašej spoločnosti. Na skvelý teambuilding budú s kolegami spomínať so slovami chvály.

Či už sa rozhodnete dláždiť cestu k vášmu úspechu oslňujúcou prezentáciou, pozvať na kongres najlepších odborníkov, usporiadať pre svoj personál náročné školenie alebo nezabudnuteľný teambuilding, vyzdvihnete športového a tímového ducha počas športových či firemných dní, alebo využijete čas naplno počas sústredenia či obchodného rokovania, sme pripravení vám ponúknuť all inclusive služby. Na profesionálnej úrovni a s dôrazom na detail sa postaráme o vaše ubytovanie, stravovanie, prenájom priestorov, technického vybavenia, výzdobu a bohatý doplnkový program v súlade s vašimi požiadavkami. Buďte nároční, zapojte naplno fantáziu a nebojte sa vysloviť vaše predstavy nahlas!

Obchodné oddelenie:
Tel.: +421/44/547 78 53
kongres@tatralandia.sk